Vendeta Clan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vendeta Clan Forum


 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungtiServerio Statusas

 

 RECRUITMENT

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Suka69
Admin
Suka69


Pranešimų skaičius : 381
Age : 34
Localisation : Dublin
Registration date : 2007-05-28

RECRUITMENT Empty
RašytiTemos pavadinimas: RECRUITMENT   RECRUITMENT Icon_minitimeKv. 02 28, 2008 2:07 am

Siuo metu klanas yra pilnas. Bet palikit info (nick, class ir truputi apie save) jei kartais atsirastu vieta Smile
Atgal į viršų Go down
http://www.bfdr.eu
PaPaRacizz
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
PaPaRacizz


Pranešimų skaičius : 38
Age : 35
Localisation : Panevezys
Registration date : 2008-01-07

RECRUITMENT Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: RECRUITMENT   RECRUITMENT Icon_minitimeKv. 02 28, 2008 9:19 am

PaPaRacizz, Phantom Summoner, 66 lwl ....... aktyvumas paprastom dienom nuo 0h iki 4h, ziurint ar ND yra, ar trenirke, ar ND, trenirke ir dar koks kontras tai po visam ragas tikrai ta diena.Rolling Eyes na o savaitgaliai jei koks baliukas neuzpuola galiu truputi ir ilgiau pakirmyt prie PC What a Face losiu biski daugiau nei 3 metus, buvau is viso dvejuose klanuose: Umrbrela ir Vendeta ..... nu neskaitant tu 2 kur po 1 savaite isbuvau Razz saikingai vartoju alkoholi, nuo nauju metu ipuciau dar tik 1 kart (gimtadienis buvo tai kaip neipusi? alien )... tai taip tarkim zalingu iprociu neturiu .... sunny
tai dbr man laukt pm in game? cheers
Atgal į viršų Go down
Suka69
Admin
Suka69


Pranešimų skaičius : 381
Age : 34
Localisation : Dublin
Registration date : 2007-05-28

RECRUITMENT Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: RECRUITMENT   RECRUITMENT Icon_minitimeKv. 02 28, 2008 10:22 am

PaPaRacizz rašo:
PaPaRacizz, Phantom Summoner, 66 lwl ....... aktyvumas paprastom dienom nuo 0h iki 4h, ziurint ar ND yra, ar trenirke, ar ND, trenirke ir dar koks kontras tai po visam ragas tikrai ta diena.Rolling Eyes na o savaitgaliai jei koks baliukas neuzpuola galiu truputi ir ilgiau pakirmyt prie PC What a Face losiu biski daugiau nei 3 metus, buvau is viso dvejuose klanuose: Umrbrela ir Vendeta ..... nu neskaitant tu 2 kur po 1 savaite isbuvau Razz saikingai vartoju alkoholi, nuo nauju metu ipuciau dar tik 1 kart (gimtadienis buvo tai kaip neipusi? alien )... tai taip tarkim zalingu iprociu neturiu .... sunny
tai dbr man laukt pm in game? cheers
ne dabar lauk laisko i namus Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://www.bfdr.eu
Propsis
V.I.P.
V.I.P.
Propsis


Pranešimų skaičius : 154
Registration date : 2007-05-30

RECRUITMENT Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: RECRUITMENT   RECRUITMENT Icon_minitimeAntr. 03 04, 2008 3:34 pm

ir policijos... duos pust:D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





RECRUITMENT Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: RECRUITMENT   RECRUITMENT Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
RECRUITMENT
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Vendeta Clan Forum :: Sveciu Knyga-
Pereiti į: